MENÜ
İzmir 35°
Menemen'in Sesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Menemen’e Yeni Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
Güncel
25 Ekim 2021 Pazartesi 11:44

Menemen’e Yeni Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Menemen Vakıfbank Müdürlerinden merhum Necdet Aygün’ün torunu, Vakıfbank’tan emekli Ayşen Aygün’ün kızı Tuğçe Akın Kasımpaşa Mahallesi, Cengiz Topel Cad. Güleç Apt. No:6 Kat 1 Daire 2’de Hukuk ve Danışmanlık bürosu açtı.

Açılışa, Avukat Tuğçe Akın’ın yakın dostları, akrabaları ve ailesi katıldı.
Kurdele kesme sırasında duygu ve düşüncelerini dile getiren Avukat Kadriye Türkoğlu “Bugün burada Avukat Tuğçe Akın Hukuk ve Danışmanlık bürosunu açmak için toplanmış bulunuyoruz. Hem avukatlık mesleği hem de Menemen camiası olarak Tuğçe hanımı aramızda görmekten çok mutlu olduk. Kendimize hem bir kardeş hem de bir çalışma arkadaşı edindik. Artık burada hep beraber yol alacağız. Bir ömür boyu çalışmalarının devamını diliyorum. Açılışımızda bize desteklerini esirgemeyen ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.” şeklinde ifade etti.

Tuğçe Akın Kimdir?
1996 yılında İzmir´de doğdu. Özel Ekin Koleji’nde ilköğretimi okuduktan sonra Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi´ni bitirdi. Ardından 2018 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. İzmir Barosu’nda Avukatlık Stajını tamamladıktan Menemen’de Hukuk ve Danışmanlık bürosunu açtı.

Haber Erhan ÖZALP

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Menemen'in Sesi