MENÜ
İzmir 37°
Menemen'in Sesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
HASTANEDE VEDA
Sağlık
5 Şubat 2016 Cuma 08:00

HASTANEDE VEDA

Menemen Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Bilal Kaplangı, emekliye ayrılması dolayısıyla onuruna bir kokteyl verilerek uğurlandı.

HASTANEDE VEDA

Menemen Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Bilal Kaplangı, emekliye ayrılması dolayısıyla onuruna bir kokteyl verilerek uğurlandı.

Menemen Devlet Hastanesi´nde 23 yıldır görev yapan Dr. Mehmet Kaplangı, Sağlık Bakanlığı genelgesi üzerine 65 yaş mevzuatına takılmasıyla resmen emekli oldu. 29 Ocak 2016 tarihinde emekliye ayrılması nedeniyle hastanenin doktorlar odasında hastane yönetimi tarafından Kaplangı´nın onuruna bir veda kokteyli verildi. Kokteyle hastanede görevli hekimler ve hastane personeli katıldı.

Kokteylde kısa bir konuşma yapan Başhekim Op. Dr. Nusret Ayaz, ?1993´den 2016´ya kadar Mehmet beyle beraber hem hekim olarak hem yönetici olarak 23 sene birlikte çalıştık. Mevzuatı uygularken babacan tavrıyla insanları kabul eden, insanların dertlerini çözen, adeta bir sağlık danışmanı gibi vatandaşı rahatlatan bir arkadaşımızdı. Fakat 65 yaş mevzuatına takıldığı için emekli oldu. Biz de kendisi için bir veda kokteyli verdik. Sadece bununla da kalmayacağız her emekliye ayrılana yaptığımız gibi14 Mart´ta gece yapacağız? diye ifade etti.

Konuşmanın ardından Başhekim, Dr. Mehmet Kaplangı´ya iyi bir yönetici, iyi bir sağlık danışmanı olarak ödül verdi.

Ödülünü alan Dr. Mehmet Kaplangı da duygularını şöyle dile getirdi, ?Öncelikle bu töreni düzenleyenlere çok teşekkür etmek istiyorum.  Emekliye ayrılmış arkadaşlar da zahmet ettiler, geldiler. Duygusal anlar yaşadık. Çok güzeldi. Sevgi dolu bir toplantı oldu. Geçmiş günleri hatırladık, tebessüm ettik. Katılan herkese buradan bir kez daha teşekkür ederim. Allah herkese kazasız belasız emeklilik nasip etsin. Herkese teşekkür ediyorum?

Kimdir?

Doktor Mehmet Kaplangı 1975 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi´nden mezun oldu. 1975 yılında ilk olarak Dikili Devlet Hastanesi, sonrasında İzmir Devlet Hastanesi´nde görev yaptı. Daha sonra şark hizmeti yapmak üzere Şanlıurfa Devlet Hastanesine atandı. Buradaki görevini tamamladıktan sonra uzman doktor olarak 1993 yılından beri Menemen Devlet Hastanesi´nde görev yapmaktaydı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.  

Haber: Ali Rıza KEMER

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Menemen'in Sesi