MENÜ
İzmir 37°
Menemen'in Sesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Canlı Canlı Buluşmalar…
Erhan Özalp
YAZARLAR
25 Mart 2021 Perşembe

Canlı Canlı Buluşmalar…

Bir süredir gazetemizin yoğunluğunun sizlerde farkındasınızdır. Kentimizi konuşturmak, sorunlarını, taleplerini daha anlaşılır kılmak için pek çok girişim ve içerik hazırladık. Neredeyse her günümüz programlarımızın yoğunluğu ile geçiyor. Öncesinde yapmak zorunda olduğumuz hazırlıklar, konuklarımızla program öncesi ve sonrası yaptığımız sohbetler, ağırlama ve uğurlamalar derken yoğun bir temponun içerisine girdik. Evet gerçekten çok yoruluyoruz ancak neden yorulduğumuzu biliyoruz. Keyifli bir yorgunluk ve yetişememe hali…

Tüm bu yoğunluğun içerisinde Levent’in de dediği gibi günü ve günceli kaçırabiliyoruz. Bu aşamada köşe yazma konusunda bir ısrarı sürdürdüğümüzde yeterince verimli olamayacağımızı gördük. Bu hafta arkadaşlarımızla durumu değerlendirdiğimizde Sevgili Levent Sarsıncı’nın yoğunluğunu ve sorumluluklarını yoluna koyuncaya kadar bir süre köşesini dinlendirmesine karar verdik. Bende gerçekleştirdiğim programların performans ve verimliliğinin sürdürülebilir olması adına şu sıra tamamen programların hazırlık ve geliştirilmesine karar vererek köşemden bir süre sizlerle buluşamayacağım.
Dolayısı ile canlı yayın ve yayın programlarımızda buluşacağız. Günü ve gündemi konuklarımızla değerlendireceğiz. Onlarla yapacağımız programların başarısı bizim programdan önce yaptığımız soru ve hazırlıklardan geçiyor.
Bu arada sizler için harika bir program daha hazırlıyoruz. Bu da sürpriz olsun.
Anlayışınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Bedirhan Tekin
 21 Nisan 2021 Çarşamba 09:21
Bu zamana kadar paylaşmış olduğunuz değerli bilgiler ve bakış açımıza derinlik katan görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Canlı yayınları keyifle takip edeceğimize eminim. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Menemen'in Sesi